Rozwód Warszawa

Rozwód to jedno z najtrudniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Wiąże się z koniecznością ustalenia wielu spraw, takich jak kontakty z dziećmi, alimenty, spłata zaciągniętych wspólnie zobowiązań, podział majątku małżonków. Wszystkie te trudne działania i decyzje mają bardzo duże znaczenie i będą wpływały na przyszłość stron postępowania przez następne lata. Dodatkowym obciążeniem jest często bardzo emocjonalne podejście do sprawy i konieczność działania pod presją. Dobrze jest mieć w tym czasie wsparcie w postaci radcy prawnego, który pomoże przejść przez ten trudny czas, zarówno na etapie wstępnych informacji, jak i w negocjacjach z małżonkiem bądź małżonką, czy wreszcie na sali sądowej.

Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie prawa rodzinnego, w szczególności w tematyce związanej z rozwodami, oferuję Państwu pomoc prawną w tym zakresie. Uważam, że wieloletnia praktyka i zgłębianie w teorii zagadnień związanych z rozwodami pozwoli mi pomagać Państwu w sposób jak najbardziej skuteczny.

Wszelkie ważne i wynikające z codziennej praktyki tematy, z którymi stykam się na co dzień na salach sądowych i podczas rozmów z klientami mojej Kancelarii opisuję na blogu, do którego studiowania zachęcam.

Serdecznie zapraszam do współpracy,
radca prawny Katarzyna Kaliszczak