O mnie

Katarzyna Kaliszczak radca prawnyJestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy (nr wpisu Bd – 1333), przy której ukończyłam aplikację radcowską oraz absolwentką Wydziału Prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Moja praca zawodowa to nieustanny rozwój i pogłębianie nabytej wiedzy, oraz doświadczenia zdobytego pod kierunkiem znakomitych specjalistów.

W swojej praktyce zawodowej najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta, przy uwzględnieniu zasad poufności i pełnej współpracy przy prowadzeniu sprawy.

Moim głównym spektrum zainteresowań zawodowych jest prawo rodzinne, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z tematyką rozwodów, alimentów, kształtowania kontaktów z dziećmi rodziców po rozwodzie, podziału majątku wspólnego małżonków. Uważam, że skupienie uwagi zawodowej na specjalizacji w jednej z tak wielu dziedzin prawa, gwarantuje dokładne zgłębienie tej trudnej dziedziny i zdobycie miana specjalisty w tym zakresie, co skutkuje najlepszą obroną interesów moich klientów.

Uważam, że tematyce prawa rodzinnego dużą rolę odgrywają mediacje między stronami postępowania, które dają możliwość dopasowania przyjętych rozwiązań w sposób jak najbardziej odpowiedni i dający prognozy dobrego i bezkonfliktowego realizowania wspólnych spornych spraw w przyszłości. Z uwagi na to ukończyłam bazowy kurs mediacji prze Polskim Centrum Mediacji, co daje mi możliwość uczestniczenia w spotkaniach mediacyjnych jako mediator wybrany przez strony bądź jako pełnomocnik.

Pragnę pomóc Państwu w przejściu przez trudny czas rozwodu i pomóc ukształtować na nowo relacje rodzinne i majątkowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferuję swoim klientom elastyczny czas spotkań, a także pełną dyskrecję.

Poza tematyką spraw rodzinnych prowadzę również postępowania z całego zakresu prawa cywilnego, w tym prawa transportowego, podatkowego, a także obsługę prawną przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego a także podmiotów instytucjonalnych (Ośrodek Kultury).

Obecnie prowadzę Kancelarię wspólnie z adwokatami i radcą prawnym, tworząc zespół współpracujących ze sobą Kancelarii, co umożliwia naszym klientom . Szczegółowe informacje pod adresem strony internetowej: gknkancelaria.pl.

Swoją praktykę zawodową prowadzę głównie na terenie Warszawy. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Certyfikaty